O nás

Jsme cestovní kancelář, zaměřená na nudistické, naturistické pobyty. V roce 2021 jsme rozšířili nabídku o lyžařské zájezdy, exotiku (jihovýchodní Asii a jižní Afriku) a také o standardní nabídku 'textilních' zájezdů. Zájezdy s námi jsou plně zajištěny nejen povinným pojištěním proti úpadku CK, ale navíc i pojištěním odpovědnosti. Dokumenty jsou k nahlédnutí či ke stažení v menu pod záložkou "důležité odkazy"

Nabízíme výběr příjemných, kvalitních pobytových míst příznivcům naturismu, či nudismu, v rozmanitých destinacích, v přirozeném životním stylu, známém též pod německou zkratkou FKK (Freikörperkultur). Se všemi nabízenými hotely, rezorty či kempy máme přímé smlouvy, bez prostředníků, kteří Vaši dovolenou zbytečně prodražují. Řadu z nich známe z vlastních zkušeností.

Vaše naturistická dovolená prostě začíná zde.

V Katalogu Naturistická dovolená naleznete výběr míst, kde strávíte příjemný pobyt bez plavek. Naturistická rekreace získává příznivce a pobytová místa pro nudisty a naturisty se rychle plní. Oblíbené letní destinace bývají prakticky vyprodány již během března/dubna. U naturistických pobytů se zpravidla na 'Last minute' čekat nevyplatí!

Vaše dovolená bez textilu bude i dovolenou bez starostí! Zařídíme Vám letenky do Vámi vybrané destinace, spolehlivé cestovní pojištění s vysokým limitem krytí léčebných výloh, parkování na letišti v Praze, a další služby podle Vašich potřeb a přání. Většinu nabízených destinací známe osobně a proto rádi poradíme s výběrem optimální destinace.

V katalogu Lyžování si vyberete celou řadu lyžařských středisek ve Francii, Rakousku, Itáli nebo Bulharsku. Můžete si vybrat dopravu vlastním autem nebo s dopravou autobusovou či leteckou.

Pokud se rozhodnete pro naturistickou dovolenou v exotickém Thajsku, Myanmaru (Barmě), Laosu nebo Vietnamu, nabízíme ještě jednu, v Česku zcela ojedinělou, výhodu. Naše sesterská CK Eco-trails Asia, Co. Ltd. se sídlem v Siem Reapu, v Kambodžském království, jen pár kilometrů od světově proslulého Angkor Watu, se postará na profesionální úrovni o Váš program před i po naturistické rekreaci! Obdobnou nabídku máme pro Vás i pro případ, že si zvolíte destinaci v Jižní Africe! Tam se o Vás postará - s česky mluvící průvodkyní či průvodcem - druhá sesterská CK Eco-Trails.africa. V obou případech lze skvěle spojit naturistickou dovolenou s objevováním exotických destinací, i když už nikoliv naturisticky.

Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.